O nás

O společnosti Ayudate

Co děláme

Působnost AYUDATE lze zjednodušeně rozdělit do následujících oblastí:

  • projektové a kompetenční řízení projektů (jsme držiteli certifikace PRINCE2 Practitioner)
  • telekomunikační a sdělovací technologie
  • speciality – komplexní zpracování projektů
  • work force management aplikovaný na automatizaci správy a provozu železniční a kolejové dopravy

 

Naše expertíza zkušených specialistů pro oblasti projektování a legislativní supervize, dodávek pro realizované projekty je podporována inovativním přístupem i díky technologiím, které dosud na lokálním trhu nejsou:

Mobilní základnové stanice: mobilní základnová stanice GSM-R; jde o mobilní platformu kompletní technologie, která ihned nahradí výpadek nebo plánovanou odstávku standardního GSM-R. Je postavena na technologiích společností Nokia, která je výhradním partnerem telekomunikačních řešení pro oblast železnic, a Cisco Systems.

Další projekty

Workforce Management - naše partnerství s kanadskou společností Clevest nám umožňuje přinášet chytrá řešení pro oblast organizace činností a dále pro oblasti automatického vedení vlaků (obdoba AVV).

Retrofit – účastníme se v projektech vestavby evropského vlakového zabezpečovače ETCS (součást jednotného evropského systému řízení železniční dopravy ERTMS) do starších generací hnacích kolejových vozidel, úzce spolupracujeme se společností Alstom (Bombardier)

Pro koho pracujeme?

Společnost AYUDATE se stala v České republice partnerem jednoho z nejvýznamnějších evropských projektů železnice současnosti – implementace jednotného evropského systému řízení dopravy ERTMS, jehož nedílnou součástí je i jednotný vlakový zabezpečovač ETCS. Naši specialisté řídí a aktivně se účastní projektů pro největší lokální dopravce, společnosti ČD a ČD Cargo.

Na dalších projektech pracujeme pro zákazníky ze železničního sektoru, jakými jsou např. SŽ či VUZ.

Profilujeme se v širokém spektru projektů v oblasti železnic, hodně času jsme věnovali např. přípravě propozic pro DP ve spolupráci s Deutsche Telekom; stejně tak pilotnímu nasazení WorkForce managementu pro opravny tramvají DPP, v současné době se aktivně účastníme řízení projektu realizace vzduchotechniky v několika stanicích metra pro ČD Telematika.

Otevřenost ke spolupráci a certifikace

Ayudate, s ohledem na úspěšné zvyšování své tržní hodnoty a významného posilování svých obchodních aktivit, spolupracuje na trhu s významnými hráči, jako jsou např. CISCO Systems, JUNIPER Networks, WM Ware, NOKIA atd., a je také držitelem dostatečného počtu příslušných komerčních a odborných certifikátů.

Ayudate_ACKO_RGB_NEG_230px

AYUDATE a.s..
Jungmannova 15/26,
110 00 Praha 1,
Česká republika

+420 226 521 100

Partnerství